Inspirativní příběhy budování vlastní firmy

Inspirativní příběhy budování vlastní firmy

Série inspirativních mikropřednášek lidí, kteří se rozhodli postavit na vlastní nohy. Co se jim podařilo? V čem uspěli? A kde se ukázalo, že vede slepá ulička? Vystoupení jednotlivých řečníků moderuje Petr Zámečník, šéfredaktor webu Poradci-sobě.cz!

Řečníci:

Lukáš Šulc

Postavil druhou největší firmu pod předním brokerpoolem. Dnes pečuje o více než 140 poradců. Nevidí smysl v ortodoxním placeném poradenství a věří, že jméno poradce je jeho nejsilnější značka. Firemní procesy dopiloval k dokonalosti a dnes je ochoten se o své zkušenosti podělit. Co je z jeho pohledu v finančním podnikání klíčové a co naopak nefunguje?

Lenka Čondlová

Začínala v klasické strukturální firmě. Následně založila firmu s několika muži – dnes pracuje samostatně a spolupracuje zatím výhradně se ženami. Jaké jsou profesní problémy s muži a co řeší naopak se ženami? Je čistě ženské složení týmu z jejího dnešního pohledu náhoda nebo absolutní nutnost?

 Jindřich Hrdý

Vybudoval vlastní firmu na pojmu, který zní jako absolutní klišé: firemní kultura. Jenže když dva dělají totéž, neznamená to, že dělají opravdu totéž. Jak si firemní kulturu představuje? Co firemní kultura naopak není? Co se mu  podařilo a jaké udělal chyby?

Libor Bareš

Jak prezentuje úspěch silný introvert, který nerad prezentuje – a úspěch už vubec ne? Postavil firmu – investiční brokerpool, která dnes v investicích obsluhuje vysoké stovky poradců. Co mu v kariéře nejvíce pomohlo a co ho naopak nejvíce zbrzdilo?